Pozvání

POZVÁNÍ

Exteriérový projekt tvůrců inscenace Pomezí

červen 2017 v Praze na usedlosti Mazanka.

červenec 2017 v Jičíně ve Valdštějnské Lodžii.

Slavnost pana S. byla po dlouhých letech opět vyhlášena. Kdo se sejde pod širým nebem, na místě pečlivě vybraném samotným hostitelem? Kdo získá Pozvání? Hranice mezi realitou a snem se tento den natolik ztenčí, že bude opět možné spatřit svět v podobě, která nám zůstává většinu času utajená. Během letního podvečera se bude opět možné setkat se starými známými, které jsme dlouho neviděli, či u kterých si už ani neuvědomujeme, že je důvěrně známe. A s přibývajícím soumrakem se rozehraje dlouho očekávaná Hra.

Představení Pozvání má formu tzv. imerzivního divadla. V tomto typu divadla se divák může sám a svobodně pohybovat po vymezeném prostoru a vybírat si komu nebo čemu bude věnovat svou pozornost. Ať už sleduje postavy a zapojuje se do jejich příběhů, či spíše prozkoumává skrytá zákoutí prostoru, postupně se před ním odkrývají tajemství netradiční zahradní Slavnosti.

galerie zde: https://pozvani.pomezi.com/galerie

https://photos.google.com/share/AF1QipOCn3ugIa0dkNVloQRUqkxneEcW9mIpAp9fps-wBPHuwSJS-caqHnVkJIpdYT4Gmg?key=ZDdOTXZKVVJ5RUdrUXN0Yk1hcy1DcVNLN2QtOW9R

Advertisement